PRODEJNA OTEVŘENA: Po,St,Pá od 10.00-17.00 hod. Út,Čt od 8.00-15.00 hod. TEL.: 774 577 011 r.w.d@centrum.cz 🔥

Hlava válce II

Najděte si konkrétní díl v nákresu který potřebujete, a vložte do košíku dle přiřazeného čísla níže pod obrázkem.

Nejprodávanější

REAR CYLINDER HEAD
Skladem u dodavatele
Kód: 0JYA-026000-20000
 
12 013 Kč
(9 928 Kč bez DPH)
CONNECTING PIPE, FRONT & REAR CYLINDER
Skladem u dodavatele
Kód: 0JYA-026001
 
131 Kč
(108 Kč bez DPH)
SEAL RING, VALVE STEM
Skladem u dodavatele
Kód: 0010-022500-10000
 
44 Kč
(36 Kč bez DPH)
BOLT,CYLINDER
Skladem u dodavatele
Kód: 0JY0-022003
 
87 Kč
(72 Kč bez DPH)
CLAMP D25
Skladem u dodavatele
Kód: 30603-125020
 
29 Kč
(24 Kč bez DPH)
SEAT,THERMOSTAT
Skladem u dodavatele
Kód: 0800-022012
 
174 Kč
(144 Kč bez DPH)
SELF-TAPPING SCREW ST4.8×13
Skladem u dodavatele
Kód: 30132-480130030
 
29 Kč
(24 Kč bez DPH)
THERMOSTAT CAP
Skladem u dodavatele
Kód: 0800-022013-10000
 
145 Kč
(120 Kč bez DPH)
STUD M8x42
Skladem u dodavatele
Kód: 0180-022003-00001
 
29 Kč
(24 Kč bez DPH)
ROCKER ARM ASSY, AIR INTAKE
Skladem u dodavatele
Kód: 0800-022500-20000
 
1 045 Kč
(864 Kč bez DPH)

Cena

1412013
11412013
REAR CYLINDER HEAD
Skladem u dodavatele
9 928 Kč bez DPH
12 013 Kč
Kód: 0JYA-026000-20000
108 Kč bez DPH
131 Kč
Kód: 0JYA-026001
SEAL RING, VALVE STEM
Skladem u dodavatele
36 Kč bez DPH
44 Kč
Kód: 0010-022500-10000
BOLT,CYLINDER
Skladem u dodavatele
72 Kč bez DPH
87 Kč
Kód: 0JY0-022003
CLAMP D25
Skladem u dodavatele
24 Kč bez DPH
29 Kč
Kód: 30603-125020
SEAT,THERMOSTAT
Skladem u dodavatele
144 Kč bez DPH
174 Kč
Kód: 0800-022012
SELF-TAPPING SCREW ST4.8×13
Skladem u dodavatele
24 Kč bez DPH
29 Kč
Kód: 30132-480130030
THERMOSTAT CAP
Skladem u dodavatele
120 Kč bez DPH
145 Kč
Kód: 0800-022013-10000
STUD M8x42
Skladem u dodavatele
24 Kč bez DPH
29 Kč
Kód: 0180-022003-00001
ROCKER ARM ASSY, AIR INTAKE
Skladem u dodavatele
864 Kč bez DPH
1 045 Kč
Kód: 0800-022500-20000
ROCKER ARM ASSY, AIR EXHAUST
Skladem u dodavatele
899 Kč bez DPH
1 088 Kč
Kód: 0800-022600-20000
ADJUST NUT,VALVE CLEARANCE
Skladem u dodavatele
24 Kč bez DPH
29 Kč
Kód: 0800-022506
ADJUST SCREW, VALVE CLEARANCE
Skladem u dodavatele
36 Kč bez DPH
44 Kč
Kód: 0800-022510
ROCKER ARM SHAFT
Skladem u dodavatele
108 Kč bez DPH
131 Kč
Kód: 0800-022001
WASHER 12.3×18.5×0.5
Skladem u dodavatele
36 Kč bez DPH
44 Kč
Kód: 0800-022002
WASHER 12.2×18×1.5
Skladem u dodavatele
24 Kč bez DPH
29 Kč
Kód: 0800-022014
GASKET, CYLINDER HEAD
Skladem u dodavatele
468 Kč bez DPH
566 Kč
Kód: 0800-022200
VALVE, INTAKE
Skladem u dodavatele
336 Kč bez DPH
406 Kč
Kód: 0800-022004
O-RING
Skladem u dodavatele
36 Kč bez DPH
44 Kč
Kód: 30502-028000N
SEAL RING
Skladem u dodavatele
24 Kč bez DPH
29 Kč
Kód: 0010-022802
BOLT M6x45
Skladem u dodavatele
12 Kč bez DPH
15 Kč
Kód: 0180-013208-0010
THERMOSTAT
Skladem u dodavatele
372 Kč bez DPH
450 Kč
Kód: 0800-022700
HOUSING, THERMOSTAT
Skladem u dodavatele
72 Kč bez DPH
87 Kč
Kód: 0800-022013
WASHER 5.3×11×1.5
Skladem u dodavatele
36 Kč bez DPH
44 Kč
Kód: 0800-022011
UPPER SEAT, VALVE SPRING
Skladem u dodavatele
72 Kč bez DPH
87 Kč
Kód: 0800-022007
LOCK CLIP, VALVE
Skladem u dodavatele
48 Kč bez DPH
58 Kč
Kód: 0800-022016
SPRING, VALVE
Skladem u dodavatele
60 Kč bez DPH
73 Kč
Kód: 0800-022006
SEAL RING, VALVE STEM
Skladem u dodavatele
36 Kč bez DPH
44 Kč
Kód: 0010-022500
LOWER SEAT, VALVE SPRING
Skladem u dodavatele
36 Kč bez DPH
44 Kč
Kód: 0800-022008
BUSHING, EXHAUST PIPE
Skladem u dodavatele
72 Kč bez DPH
87 Kč
Kód: 0800-022300
SPARK PLUG
Skladem u dodavatele
248 Kč bez DPH
300 Kč
Kód: 0800-022800
VALVE, EXHAUST
Skladem u dodavatele
336 Kč bez DPH
406 Kč
Kód: 0800-022005
FLANGE NUT M8
Skladem u dodavatele
12 Kč bez DPH
15 Kč
Kód: 0010-011700-0010
33 položek celkem
Bezpečná platba
Bezpečná platba
U nás můžete platit kartou, hotově či převodem
Na trhu již 15.let
Na trhu již 15.let
Nejsme žádné rychlokvašky.
Showroom v Třinci otevřen
Showroom v Třinci otevřen
Po,St,Pá od 10.00-17.00 hod., Út,Čt od 8.00-15.00 hod.
Záruka a Servis
Záruka a Servis
s námi se nespálíte